نقاشی ساختمانReviewed by مدیر on Oct 11Rating:
2615
2614

نقاشی ساخنمان، کابینت ، تاسیسات

شرکت نظافت آفتاب یک تیم متخصص نقاشی ساختمان را در اخیتار دارد که در صورت نیاز شما عزیزان برای تغییر رنگ روی خانه خود اگر روزی خوشتان نیامد استفاد کنید.

این افراد ماهرترین و با تجربه ترین افراد هستند و خدمات نقاشی نمای ساختمان و داخل منزل را برای شما به بهترین شکل انجام می دهند.

این افراد داراه ی ایده های بسیاری بود که آن را در داخل یک کاتالوگ یا تبلت به شما نشان می دهند و در صورت پسندیدن آن طرح در محل مورد نظرشما پیاده می کنند.

شاید شما جزو افرادی باشید که دهن خلاقی دارید در این صورت می توانید با متخصص نقاش ما حرف زده و طرح پیشنهادی تون رو به این طراحی گفته و در صورت توانستن که صددرصد می توانند ایده خودتان را در نمای ساختمان یا داخل منزل پیاده سازی کنند تا هرچه می خواهید طبق سلیقه خودتان باشد

ساماندهی و نظام مند کردن صنایع آلاینده

راستای اعمال راهکارها

به منظور ساماندهی و نظام مند کردن صنایع آلاینده در راستای اعمال راهکارها و تدوین برنامه اقدام، و همچنین، بر اساس بند ۱۰ برنامه جامع مدیریت بهداشت،

ایمنی

ایمنی، محیط‌ زیست و انرژی در خصوص تدوین دستورالعمل های تخصصی،

دستورالعمل

دستورالعمل حاضر تدوین و به بخش¬های مختلف وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ می گردد.

نظرات کاربران

عالی! پشتیبانی و مراقبت های ویژه

با عرض سلام و خسته نباشید ، خیلی ممنون از پرسنل کاری تون واقعا عالی بودن ، من آخر هفته مهمون زیاد داشتم و نگران تمیزی منزلم بود ولی با فقط تماس این مشکلم حل شد

سمیرا کنعانی

- نقشه کش

عالی! پشتیبانی و حفاظت رایگان

بسیار پرسنل خوبی دارید هم از نظر کاری و هم از نظر اخلاق عالی بودن ، ما همیشه دنبال یک فرد مورد اعتماد برای تمیز دفتر کارمون بودیم تا هر هفته دو سه بار بیان دفتر رو تمیز کنن و برن که شرکت شما این مشکل مارو حل کرد.

جواد عزیزی

- بهینه سازی

همه ی توضیحات و خدمات عالی هستند

ضمن خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای شرکت آفتاب ، من خیلی از خدمات شرکت شما راضی هستم ، عروسی دخترم بود و کسی رو نداشتیم از مهمون ها پذیرایی کنن و با شرکت شما آشنا شیدیم . خیلی سایت خوبی هم دارین

سارا عباسی

- مدیر پروژه

دستورالعمل ها

دستورالعمل سیستم های مجوز انجام کار

به عبارت ساده تر پروانه کار برای ایمن سازی محیط کار از خطرات وحوادث می باشد.

دستورالعمل واکنش در شرایط اضطراری

سازمان های با ریسک بالا، به‌خصوص در زمینه حریق، نشت مواد سمی و گازهای قابل انفجار و غیره، لازم است همواره آمادگی کاملی در مواجه به شرایط اضطراری داشته باشد.

دستورالعمل تشکیل کمیته تخصصی انرژی

بمنظور ایجاد رویه ها و فضای مناسب جهت افزایش بهره‌وری انرژی و همچنین بهبود وضعیت و ارتقا شاخصهای عملکردی در ستاد تشکیل می‌گردد.