• جنت آباد مرکزی، مجتمع بنفشه طبقه اول
 • ساعت شبانه روزی24
نظافت شرکتReviewed by Admincleaner on Sep 7Rating:
نظافت شرکتReviewed by Admincleaner on Sep 7Rating:
نظافت شرکت و ادارات

نظافت شرکت و محل کار

شرکت آفتاب پاسارگاد یک شرکت خدماتی و نظافتی می باشد که با بیش از یک ربع قرن سابقه درخشان در امر نظافت فعالیت می کند. شرکت نظافت آفتاب در طول فعالیت خود نظافتچی های ماهر و منظم را به خدمت گرفته است و شما می توانید از توانایی های نظافتچیان ما دارند استفاده کنید.

اگر شما جزو افرادی هستید که برای شرکت و محل کار خود به دنبال فرد مورد اطمینان برای انجام امور نظافتی می گردید. ما نظافتچی های خانم و آقای شرکت آفتاب را برای شما پیشنهاد می دهیم.

تضمین کیفیت

ما با توجه به اعتمادی که به نظافتچی های خود داریم این تضمین را برای کیفیت خدمات کی برای شما ارائه میشود می دهیم و در طول کار پیگیری های لازم را به منظور بالا بردن کیفیت و همچنین جلب رضایت شما عزیزان انجام می دهیم.

در صورت هر گونه نا رضایتی از نظافتچی ارسال شما می توانید با ما تماس بگیرید و ما فرد دیگری برای نظافت شرکت شما ارسال می کنیم بدون هیچ گونه مشکلی . شرکت ما تمام سعی خود را برای براورده شدن انتظارات شما عزیزان از یک نظافت شرکت را انجام خواهد داد و بی شک شما را نا راضی نخواهیم کرد.

چرا ما را انتخاب کنید

شرکت ما با بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه نظافت و تمیز کردن منازل در تهران تا به امروز نظافت شرکت ها و ادارات بسیار را انجام داده است و جلب رضایت مشتریان خود را نیز کسب کرده است. حال خدمات برای شما عزیزان ارائه داده میشود :

 • ارسال نظافتچی های معتبر.
 • ارائه خدمات با کیفیت و پایدار.
 • استفاده از مواد شوینده خارجی.
 • ارسال معرفی نامه به همراه فرد ارسال شده.
 • دریافت هزینه در صورت رضایت شما عزیزان بعد از اتمام کار.

نظافت شرکت شرق تهران

پیدا کردن فردی که با وسایل مورد استفاد در شرکت آشنایی داشته باشه تا در هنگام تمیز کردن آن صدمه ای به آن وسایل نرساند کار آسانی نیست ولی ما نظافتچی های متخصص نظافت شرکت در  خدمت داریم که می توانید از این افراد برای امور نظافت خود استفاده کنید . شماره تلفن ما 22067627

نظافت شرکت غرب تهران

ارائه کلیه خدمات نظافت منزل ، محل کار ، شرکت ، ادارات به صورت تمام وقت و دوره ای توسط افراد متخصص در غرب تهران را از شرکت آفتاب. ما با مجوز رسمی به شماره ثبت 535090 از تاق اصناف در خدمت شما هستیم شماره تلفن ما 44438704

نظافت شرکت شمال تهران

اگر شما جزو افراد هستید که در شمال تهران ساکن هستید و به دنبال نظافچی شرکت می گردید ما در شما تهران نیز خدمات نظافتی ارائه می دهیم و می توانید با شماره تلفن 22067618 تماس حاصل فرمایید

سوالات متداول

 • برای نظافت شرکت و محل کار شما چند نفر ارسال میشود ؟

  ما به صورت پیش یک فرد کاملا حرفه ای برای نظافت شرکت شما ارسال می کنیم ولی اگر شما فکر می کنید محل کار شما بزرگ هست و کار یک نفر نیست و همچنین می خواهید امور نظافتی سریع تر انجام شود می توانید درخواست افراد زیاد کنید.

 • آیا برای تمیز کردن باید حضور داشته باشیم؟

  شما عزیزان می توانید تمام مکان های که نیاز به نظافت و تمیز شدن دارند را برای نظافتچی مشخص کنید و نظافتچی را تنها بزارید ولی پیشنهاد می دهیم در کنار یا چند دقیقه یک بار برای نظاره کار نظافتچی حضور داشته باشید.

 • چه مدت طول می کشد نظافت شرکت انجام شود ؟

  برای اینکه مراحل نظافت به طول کامل و با کیفیت بهتر انجام شود پیشنهاد می دهیم به مورد حساس نباشید. و زمان نظافت شرکت به مساحت شرکت ، داشتن چه نوع اقلامی در شرکت ، نظافت راه رو و راه پله ها که در صورت درخواست شما انجام میشود بستگی دارد .

قیمت نظافت شرکت

هزینه و قیمت خاصی نمی توان به این منظور به صورت مستقیم به شما عزیزان ارائه دهیم زیرا نوع دریافت خدمات هر شرکت متفاوت بوده و بهتر هست با شرکت تماس بگیرید و انتظارات خود را نیز به کارشناس ما ارائه دهید تا یک قیمت کامل دقیق دریافت کنید. ما شبانه روزی  در پاسخگویی به شما عزیزان آماده ایم.

نظافت شرکت با قیمت عالی