• جنت آباد مرکزی، مجتمع بنفشه طبقه اول
 • ساعت شبانه روزی24
نظافت راه پلهReviewed by مدیر on Feb 22Rating: 4.0نظافت راه پله توسط نظافتچی ماهر | شرکت خدمات نظافتی آفتاب در تهراننظافت راه پله توسط نظافتچی منظم و ماهر | نظافت راه پله در شمال، غرب ، مرکز، جنوب و شرق تهران از ساعت 7صبح تا 11شب| نظافت راهپله
نظافت راه پله

نظافت راه پله

نظافت راه پلهReviewed by مدیر on Feb 22Rating: 4.0نظافت راه پله توسط نظافتچی ماهر | شرکت خدمات نظافتی آفتاب در تهراننظافت راه پله توسط نظافتچی منظم و ماهر | نظافت راه پله در شمال، غرب ، مرکز، جنوب و شرق تهران از ساعت 7صبح تا 11شب| نظافت راهپله

نظافت راه پله و مشاعات ، تمیزکاری راه پله

آیا می دانید را نظافت راه پله و مشاعات تخصصی شده است؟ آیا با فعالیت و خدمات تخصصی تمیزکاری آشنایی دارید؟ آیا از خدمات تمیزکاری مراکز نظافتی لذت برده اید؟

نظافت محیط  زندگی و محل کار اهمیت ویژه ای در تامین سلامت جسمی و روحی افراد دارد. آن گاه که محیط اطراف انسان مرتب و تمیز است ، آرامش روحی و سلامتی جسمی انسان را در احاطه می کند. در دنیای پرمشغله امروز نظم و ترتیب در کنار پاکیزگی تا حدود زیادی شرایط لازم برای  پیشبرد اهداف را تامین و تضمین می کند. افزایش روزافزون جمعیت موجب شده که در ساخت مسکن و خانه از فضا و زمین بیشترین استفاده شود. برای همین آپارتمان های چندین طبقه عده  بی شماری از هموطنان ما را در شهر های بسیار بزرگ چون تهران و مراکز استان ها در خود جای داده است.  مطمئناً هر کسی به نحوی منزل و محل سکونت خود را تمیز می کند. اما در آپارتمان های مشترک و خانه های چند طبقه با واحدهای مسکونی و تجاری متعدد نظافت راه پله اهمیت خاص دارد. تمیزکاری راه پله و مشاعات در ساختمان اصولی دارد که افراد خبره موجود در مراکز تمیزکاری با آن به خوبی آشنا هستند. برای آشنایی با نکات و اصول برجسته و مهم تمیزکاری راه پله با نظافت منزل آفتاب همراه باشید.

خدمات نظافت منزل در تهران

خدمات نظافت منزل در تهران

ارائه خدمات نظافت منزل

امروزه با تخصصی شدن فعالیت ها ، مراکز تخصصی نظافت منزل و محل کار ،  نظافت کلی ساختمان ها را به عهده دارند. این افراد با اصول و قوانین  صحیح تمیزکاری ساختمان های بزرگ تجاری ، منزل مسکونی ، راه پله و راهروهای پرپیچ و خم و طولانی به خوبی آشنا هستند. آنها به صورت کاملاً علمی و تخصصی با استفاده از روش های خیلی آسان و کاربردی راهروها و کل ساختمان ها را تمیز می کنند و لک و گرد و غبار بر جا باقی نمی گذارند و به وسایل و تجهیزات آسیب نمی رسانند.

نظافت راه پله

یک ساختمان از بخش های مختلفی تشکیل شده که هر بخش برای خوب تمیز شدن به رعایت اصولی خاص نیازمند است. راه پله به عنوان بخشی حساس ، عمومی و پیچیده  در ساختمان دارای جزئیات و ریزه کاری هایی است که برای برق انداختن و خوب تمیز شدن به دقت و توجه فراوان نیاز دارد. خدماتی که برای تمیزکاری راه پله باید ارائه شود را نظافت منزل آفتاب در ادامه لیست کرده است.

خدمات ارائه شده در نظافت راه پله

 •         جارو کردن راه پله ، پارکینگ و در صورت وجود حیاط
 •         گردگیری دیوارها
 •         برق انداختن  و لکه گیری سرامیک و سنگ کف و پله ها ، شیشه ها ، آینه و نرده های راه پله
 •         تمیز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ
 •         نظافت مشاعات و تجهیزات برقی
نظافت راه پله توسط خانم و آقای جوان

نظافت راه پله توسط خانم و آقای جوان

نظافتچی آقا و خانم جوان

ما در شرکت نظافتی آفتاب از افراد با تجربه و جوان استفاده می کنیم که نسبت به نیاز شما مشتریان عزیز نظافتچی خانم و یا نظافتچی آقا برای نظافت راه پله منزل ، دفتر کار و شرکت شما ارسال می کنیم.

جارو کردن راه پله

پرسنل خدماتی قبل از هر کاری راه پله را از بالا به پایین جارو می کنند. در این مرحله کل راه پله ، پارکینگ ، حیاط و کابین آسانسور در صورت وجود تمیز جارو می شود.

گردگیری دیوارها

در مرحله دوم پرسنل دیوارها را گردگیری می کنند. تا هرگونه گرد ، لک و مواد زائدی که بر روی دیوارها نشسته است از آن جدا شود. با دستمال خشک و نرم  و یا گردگیرهای صنعتی این کار انجام می شود.

برق انداختن و لکه گیری بخش های مختلف

در مرحله سوم نوبت به لکه گیری و براق کردن سطوح می رسد. افراد خبره با استفاده از شوینده های مناسب به گونه ای که خط و خراش و یا ساییدگی بر روی سطوح ایجاد نشود کار لکه گیری را با دقت تمام انجام می دهند. محلول آب و مایع ظرفشویی یا پودر لباسشویی برای سنگ ، سرامیک و کف استفاده می شود. پرسنل متخصص می دانند که چه مواد شوینده ای برای کدام بخش و کدام نوع مصالح به کار رفته در راه پله مناسب است. بنابراین آنها با درنظر گرفتن جنس مصالح ، نوع مواد شوینده مناسب را انتخاب می کنند. در مصرف مواد شوینده اسیدی و جوهر نمک دقت کافی انجام می شود تا صدمه ای به کیفیت (از بین رفتن رنگ و لعاب و جلای مصالح و یا خرد شدن سنگ ها ) مصالح وارد نشود.

در این مرحله مصالح موجود در راه پله شامل: سنگ و سرامیک کف و پله ها و دیوار ، نرده ها ، آینه ، صندلی ، کمد کفش ، گلدان ها ، وسایل تذئینی ، شیشه و پنجره و نورگیرها همه به خوبی تمیز و مرتب می شود.

تمیز کردن درب ها

در این مرحله درب ورودی ، درب پارکینگ ، درب آسانسور و هر جزئی که لکه گیری و تمیز نشده را پرسنل موجود به روش اصولی و علمی  تمیز می کنند. وجود تجهیزات برقی و اتصال آنها به قسمت های مختلف موجب شده که برای تمیزکاری درب ها از شلنگ و آب استفاده نشود. بلکه با دستمال و مواد شوینده مناسب به خوبی همه بخش ها لکه گیری و برق انداخته می شود.

نظافت مشاعات و تجهیزات الکتریکی

در پایان با دستمال نمناک گرد و غبار و لک روی تجهیزات الکتریکی ساختمان به خوبی ربوده می شود.

هزینه تمیزکاری راه پله

در ازای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه  تمیزکاری راه پله هزینه ای از مشتری دریافت می شود. برای نمونه در  یک مرکز نظافت هزینه هر طبقه از راه پله به این ترتیب است.

 •         4 طبقه و یک پارکینگ 55 هزار تومان
 •         4 طبقه و 2 پارکینگ 65 هزار تومان
 •         هر طبقه اضافه 10 هزار اضافه می شود
 •         پشت بام 10 هزار تومان
 •         تعداد واحد در هر طبقه از دو واحد بیشتر باشد برای هر طبقه 10 هزار اضافه می شود
 •         گردگیری دیوارها هر طبقه 20 هزار تومان
 •         پارکینگ 10 هزار تومان هزینه در بر دارد.

چگونگی ثبت درخواست نظافت راه پله در سایت نظافت منزل آفتاب

چنان چه کار تمیزکاری راه پله داشتید ، می توانید با دفتر نظافت آفتاب تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. برای این کا می توانید وارد سایت نظافت آفتاب شوید و به صورت اینترنتی سفارش خود را ارائه دهید.. با وارد شدن به سایت قبل از ثبت درخواست ، اطلاعات و جزئیات درخواست خود از قبیل نوع درخواست ، تعداد نظافتچی مورد نیاز ، جنس نظافتچی ، آدرس دقیق منزل و محلی که نیاز به تمیز کاری دارد و شماره تلفن خود را دقیق و مشخص وارد کنید. سپس اطلاعات خود را ثبت و تاییدیه آن را از سامانه نظافت آفتاب دریافت نمایید.

سایت نظافت منزل آفتاب

پس از ثبت درخواست مشاوران خبره موجود در سایت نظافت منزل آفتاب شما را با مراکز خدماتی نظافت پیوند می دهند. نزدیکترین مرکز تمیزکاری برای کار شما انتخاب می شود. سپس پرسنل برای ارائه خدمات با کیفیت تمیزکاری به محل شما اعزام می شوند.

 

 

 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published.

دسته‌ها

LATEST POSTS
MOST POPULAR
TEXT WIDGET

What makes Cleanmate trusted above other cleaning service providers? When you combine higher standards, smarter strategies and superior quality all in one package, the result is top notch.